Meble tapicerowane w domu weselnym – w jakich miejscach warto je umieścić?

Meble tapicerowane to niezwykle dostojne i eleganckie elementy wyposażenia. Dość rzadko kojarzą się jednak z salą czy domem weselnym. Właściciele takich miejsc sporadycznie decydują się na ich umieszczenie we wnętrzu lokalu. To spory błąd. Okazuje się bowiem, że meble tapicerowane mogą znaleźć szerokie zastosowanie w domach weselnych. Gdzie warto je umieścić i dlaczego? Dowiesz się tego z lektury dzisiejszego artykułu!

Fotele jako zamiennik krzeseł dla Młodej Pary – królewskie miejsce dla najważniejszych osób

Para Młoda, organizując wystrój sali, w której ma odbyć się wesele, bardzo często zwraca uwagę na siedziska. Najczęściej są to oczywiście krzesła, które można w dowolny sposób przyozdobić. Miejsca dla najważniejszych osób w tym dniu mogą jednak być o wiele bardziej okazałe. Wystarczy, że zadbasz o dwa duże fotele, które umieścisz na sali weselnej. Dzięki temu Młodzi nie będą musieli martwić się dodatkowymi dekoracjami. Przez całą noc będą mogli się komfortowo rozsiąść oraz zrelaksować. 

Takie siedziska jeszcze bardziej podkreślą ich ważną rolę w tym dniu. Jako właściciel domu weselnego, koniecznie rozważ taką opcję. Dwa białe i komfortowe fotele mogą naprawdę przyciągnąć do Ciebie dodatkowych zainteresowanych. Aby nie martwić się o wygląd tych mebli tapicerowanych, zdecyduj się na plamoodporne tapicerki. Ewentualne zabrudzenia usuniesz z nich w mgnieniu oka. 

Szeroki wybór modeli oraz materiałów obiciowych znajdziesz przede wszystkim na stronie https://puszman.com/. Zobacz, co może zaoferować Ci ten polski producent i znajdź najlepsze rozwiązanie do Twojego domu weselnego. 

Fotel Metro w kolorze białym do domu weselnego
Fotel Metro obity białą tapicerką Boucle oraz cechujący się złotymi nogami, może okazać się idealnym zamiennikiem krzeseł dla Pary Młodej. Źródło zdjęcia: strona producenta Puszman.

Meble tapicerowane w strefie zabaw dla dzieci – sposób na komfort rodziców

Meble tapicerowane warto również umieścić w strefie zabaw dla dzieci domu weselnego. Na takie przyjęcia przychodzi przecież spora ilość osób z maluchami. Jak wiadomo, pociechy większość czasu będą chciały zapewne spędzać, bawiąc się z innymi dziećmi w takim kąciku. Wtedy ktoś musi ich doglądać i pilnować, by nic im się nie stało. 

Rodzice z pewnością docenią, więc gdy specjalnie dla nich umieścisz sofę w strefie dla maluchów. Będą mogli tam chwilę odpocząć, a także porozmawiać z pozostałymi opiekunami. Będzie to dla nich duża ulga i możliwość złapania oddechu. 

Sofa w strefie zabaw dla dzieci nie musi być wtedy oczywiście biała. Nieco lepiej sprawdzą się ciemniejsze tapicerki. Możesz więc dopasować je np. do ogólnego wystroju sali zabaw. Różowe, niebieskie czy inne kolorowe materiały będą idealne do takiego wnętrza. Ciekawe propozycje i inspiracje znajdziesz na stronie https://puszman.com/sofy. Tam czekają na Ciebie modele, które świetnie wpiszą się we wnętrze domu weselnego i nie tylko.

Meble tapicerowane w domu weselnym - błękitna sofa Malmo
W sali zabaw świetnie sprawdzi się sofa Malmo w jasnym odcieniu błękitu. Źródło zdjęcia: strona producenta Puszman.

Wygodny tapicerowany fotel w kąciku do karmienia – ukłon w stronę mam

W niektórych domach weselnych znajduje się specjalny kącik, w którym to mamy tych najmłodszych dzieci mogą komfortowo przewinąć czy nakarmić swoje pociechy. W tym wnętrzu aż prosi się o wygodny fotel. Siadając na nim, o wiele łatwiej będzie nakarmić malucha – zarówno piersią, jak i butelką. Mama chwilę przy tym odpocznie, a pociecha zaspokoi swój głód. Jeśli więc zastanawiasz się, jak zorganizować takie miejsce, masz już jedną podpowiedź. 

Jaki model fotela sprawdzi się w tym przypadku najlepiej? Może to być przede wszystkim tzw. uszak. Jego profilowane plecy oraz wygodne oparcie są wręcz idealne dla mam karmiących. Propozycje utrzymane w kilku różnych stylach możesz obejrzeć m.in. na https://puszman.com/fotele-i-pufy/.

Stylowe meble tapicerowane przy ściance do zdjęć – ciekawe tło i praktyczne siedzisko

Meble tapicerowane, najlepiej te eleganckie białe sofy lub fotele, warto umieścić także przy ściance do zdjęć. Coraz większa ilość Młodych Par chce bowiem, by ich goście zostawili im ciekawą pamiątkę w postaci zdjęć wklejanych np. do księgi gości. Takie meble mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

Pomysłowe fotografie są wtedy gwarantowane! Do tego biel pozwoli utrzymać wyjątkowy charakter weselny. Para Młoda także skorzysta z takiego rozwiązania. Fotograf z pewnością będzie chciał uwiecznić te wyjątkowe chwile na właśnie takiej sofie czy fotelu!

Meble tapicerowane w domu weselnym - idealna baza do zdjęć
Sofa czy fotel może stać się świetnym miejscem do wykonania pamiątkowych fotografii podczas przyjęcia weselnego. Źródło zdjęcia: strona producenta Puszman.

Tapicerowana pufa przed wejściem do łazienki – ulga dla roztańczonych nóg

Małą i zgrabną pufę można natomiast umieścić w łazience lub przed wejściem do niej. Będzie to świetne miejsce, by chwilę odetchnąć, czekając w kolejce, która szczególnie do damskiej toalety bywa dość duża. Taki niepozorny mebel świetnie podkreśli także elegancki i luksusowy wystrój całego domu weselnego. Wystarczy zdecydować się na model z oryginalnymi nóżkami lub stylowym pikowaniem na siedzisku. 

Jak widzisz, meble tapicerowane naprawdę mogą sprawdzić się w domu weselnym. Wybierz je do swojego lokalu, a z pewnością zyskasz dużą przychylność Młodych Par oraz ich gości!

modadmin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.