Wystrój sali weselnej – zielona ściana jako idealny dodatek

Wesele to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju czas, który Para Młoda chce przyozdobić przepięknymi akcentami, podkreślającymi te cudowne chwile. Dlatego wystrój sali weselnej może być tak bardzo dopasowany do nas, jak tylko sobie zamarzymy.

Zdecydowanie warto jednak zwrócić uwagę na rosnącą popularność dodatków roślinnych, które niezwykle łatwo zaadaptować do własnego gustu i wymagań.

Chętnie wybierane są oczywiście kwiaty czy rośliny, które umieszczane są na stołach. To jednak dość proste dodatki, które zyskały już dużą popularność, a wręcz można je określić jako obowiązkowe ozdoby na uroczystościach w stylu boho.

Aby zaskoczyć gości i wprowadzić do wystroju sali weselnej coś zupełnie nowego, warto postawić na zielone ściany. Czym dokładnie są i jak wykorzystać je w weselnym wystroju? Zapraszamy do lektury!

Zielona ściana – co to jest?

Zielona ściana to pionowa konstrukcja z roślin, określana także czasem mianem ogrodu wertykalnego. Jest ona projektem, który może zostać całkowicie spersonalizowany i dopasowany do wystroju sali weselnej.

Gęsty ogród może zostać wykonany właściwie z dowolnych roślin, co stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Dowiedz się więc o nim więcej na http://www.mossdecor.pl/naturalne-mchy-i-porosty/.

Warto wspomnieć także o tym, że zielone ściany są niezwykle modnym i designerskim dodatkiem. Prezentują się nowocześnie i ciekawie, przez co zdecydowanie przyciągają wzrok i ciężko przejść obok nich obojętnie.

Są także doskonałym tłem do zdjęć, co sprawdza się świetnie np. w galeriach handlowych i sklepach, a także oczywiście podczas weselnych uroczystości.

Zielona ściana jest idealnym wyborem dla wszystkich miłośników natury i osób, które posiadają w domu rośliny i po prostu lubią się nimi otaczać. Dodanie do wystroju sali weselnej takiego elementu może zdecydowanie odmienić jej wygląd i wpłynąć na niego pozytywnie.

Na jakie zielone ściany można się zdecydować?

Pierwsze skojarzenie z zielonymi ścianami wielu osób to duże konstrukcje, które zajmują przestrzeń całej ściany o klasycznych rozmiarach.

To oczywiście jedna z opcji, która jest doskonałym wyborem na salę weselną. Stanowi świetne tło do zdjęć i dzięki temu, że jest duża od razu mocno zwraca uwagę. Może podkreślić wystrój wnętrza i zdecydowanie nie zostanie niezauważona.

Ciekawą opcją są także mobilne ścianki działowe wykonane z roślin, nazywane także zielonymi parawanami. Są przepięknymi ozdobami, które są uniwersalne. Dzięki temu, że łatwo je przestawić, mogą być później wielokrotnie wykorzystywane. Tego typu ścianek można umieścić na sali weselnej kilka i nie przytłoczą one pomieszczenia.

Dlaczego warto ozdobić salę weselną zielonymi ścianami?

Zielona ściana ozdabiająca salę weselną jest dodatkiem o niezwykle oryginalnym charakterze. Jej popularność rośnie, jednak wciąż jest elementem, który pozwoli wystrojowi się wyróżnić.

Zielone ściany doskonale pasują do sal weselnych zaaranżowanych w różnych stylach. Chociaż wiele osób kojarzy je z weselami w stylu boho, są na tyle uniwersalne, że wpiszą się właściwie w każdą aranżację. Dzięki temu mogą być wielokrotnie wykorzystywane i są chętnie wybierane przez firmy zajmujące się organizacją wesel.

Jak już wspomnieliśmy, zielone ściany stanowią także idealne tło do zdjęć. Można wykonywać fotografie ustawiając się bezpośrednio przed nimi. Będą się jednak przepięknie prezentować także jako element zdjęcia znajdujący się na dalszym planie. A ponieważ zdjęcia weselne to wyjątkowe pamiątki, warto zadbać o ich wyjątkową oprawę.

modadmin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.